آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / مرکز خرید پتو سربازی در تبریز

مرکز خرید پتو سربازی در تبریز

گروه تولیدی پتوی زرین با فراهم نمودن امکان خرید پتو سربازی در انواع مختلف این قابلیت را دارد تا با تامین ملزومات نظامی پادگان ها بخش عمده ای از مایحتاج نظامی افراد مقیم در اماکن نظامی و اردوگاه ها و … را فراهم نماید.

قیمت پتو های سربازی

قیمت پتو های سربازی

قیمت پتوهای سربازی با توجه به کیفیت تولید شده آنها و میزان انسجام و تراکم بافت آنها تعیین می شود این پتوها با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند و کاربرد آنها که اغلب در پادگان ها و اماکن نظامی مورد استفاده قرار می گیرند دارای قیمت هایی نسبتاَ ارزان و متعادلی بوده و این قابلیت را دارند تا در نقاظ مختلف جغرافیایی به صورت عمده عرضه شوند.مرکز خرید پتو سربازی در تبریز

مرکز خرید پتو سربازی در تبریز

گروه تولیدی پتوی زرین به عنوان فعال ترین مرکز تولید و عرضه پتوی سربازی آماده ارائه خدمات فروش آنلاین به تمامی متقاضیان خرید گرامی می باشد. این کارخانه تولیدی با به کار گماری عاملین فعال در بخش فروش این قابلیت را دارد تا محصولات تولیدی خود را به نقاط مختلف جغرافیایی در سطح کشور و یا دنیا توزیع نماید.
خرید پتو از کارخانه

 خرید پتو از کارخانه

گروه تولیدی پتوی زرین با استفاده از ماشین آلات پیشرفته کارخانه ای و به کارگیری پرسنل توانمند در خط تولید این کارخانه این امکان را برای خریداران فراهم نموده است تا واسطه ها را حذف نموده و یک خریدی پرسود و منفعت را برای خریداران عمده که اکثرا پادگان ها و امکان نظامی بوده ، رقم بزند.


خرید پتو سربازی به صورت اینترنتی

  خرید اینترنتی پتو سربازی

خرید پتو سربازی به صورت آنلاین با ایجاد وب سایت های اینترنتی و کانال های اجتماعی مجازی از قبیل تلگرام و اینیستاگرام وارسال پیام از طریق برنامه کاربردی واتساپ به مدیریت فروش این گروه تولیدی میسر و امکان پذیر شده است .شما بازدید کننده محترم می توانید پس از ارسال پیام به مدیریت فروش و پشتیبانی و بررسی ویژگی های محصول نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نموده و پس از آگاهی از ویژگی های محصول نسبت به خرید آن هماهنگی های لازم را معمول نموده و در اسرع وقت محصول خود را تحویل بگیرید.


فروش عمده پتو سربازی

 فروش عمده پتو سربازی

فروش پتوهای سربازی به صورت کیلویی و عمده انجام می گیرد.بخصوص اگر فصل، فصل سردی باشد، آنوقت است که احساس نیاز به پتو چند برابر خواهد شد. حال با توجه به اهمیت بسیار زیاد این کالا در اماکن نظامی از این کالای ضروری ست که در بازار مورد خرید و فروش در سطوح مختلف قرار گرفته است.

حتی گستره فروش برخی از پتو ها که به دلیل درجه کیفیت بالا، عنوان پتو صادراتی را کسب کرده اند، از مرز بازار داخلی فراتر رفته و به بازار های خارجی نیز کشیده شده است. از همین رو برخی از شرکت ها در صدد برآمده تا به عنوان شرکت های فروشنده پتو صادراتی بتوانند امر صادرات از این کالا را به سرانجام برسانند.

صادرات پتو سربازی

صادرات پتو سربازی

پتوهای سربازی در عصر حاضر از بازار اقتصادی گرم و فعالی برخوردار هستند. در واقع بیشتر از اینکه در بازار داخلی مهم باشند، اهمیت ویژه ای را در بازار های خارجی دارا هستند. به طوری که اقدام به صادرات عمده ی نمونه های وسیعی از این پتو ها توسط شرکت بزرگ پتو یعنی این شرکت شده است. اما کشور هایی که بیشترین سهم از این پتو های صادراتی را برده اند، عمدتاٌ کشور های همسایه هستند که از این شرکت صادراتی پتو و سایر شرکت های رقیب، بسیار به آن ها رسیده است.

کاربرد پتو سربازی

کاربرد پتو سربازی

در مورد این پتو باید گفت که مختص سربازان در حال خدمت می باشد که در حال گذران خدمت مقدس سربازی می باشند.در واقع این پتو ها را صرفاٌ در پادگان ها مورد کابرد قرار می دهند. خرید پتو سربازی در انواع گوناگونی از آن صورت میگیرد که به عنوان نمونه می توان به پتو سربازی نمدی اشاره نمود.

ویژگی های پتو سربازی

ویژگی های پتو سربازی


برای پتوی مورد نظر می توان این تعاریف را عنوان کرد:

  • پتو سربازی نمدی یکی از بهترین پتو هایی است که کیفیت بالایی را در خود جای داده است.
  • این پتو از رنگبندی و طرح های متنوعی بهره برده است.
  • یکی از طرح های رایج در این پتو، طرح پلنگی است که زیبایی بسیاری را داراست.
  • قیمت پتو پلنگی نسبت به قیمت پتو سربازی متشکل از طرح های دیگر، سطحی بیشتر را در بر گرفته است.
  • برای دریافت این پتوی سربازی با این طرح یا هر طرح دیگر با بهترین قیمت یا با قیمت عمده پتو، می توان از بهترین مراکز فروش عمده اقدام کرد.


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک خلفلو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147863365
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نخ پتو نمدی

خرید اینترنتی پتو سربازی در تبریز

گروه تولیدی پتوی زرین با فراهم نمودن خرید اینترنتی پتو سربازی در تبریز توانسته است …