آراد برندینگ
خانه / پتو سربازی / پتو سربازی ارزان زرین

پتو سربازی ارزان زرین

همان طور که خود می دانید پتو سربازی ارزان از جمله عمده ترین نوع پتویی می باشد که در بسیاری از پادگان ها که متعلق به مراکز نظامی هستند از آنها استفاده می شود .امکان خرید عمده پتو سربازی ارزان به راحتی از مجموعه زرین ممکن گشته است .

خرید پتو سربازی

خرید پتو سربازی

در زمان خرید پتو سربازی و محصولاتی از این قبیل که به صورت روزمره و در موقعیت های خاص مورد استفاده قرار می گیرند توجه به چندین مورد در حین خرید مهم به حساب می آید .یکی از این نکات توجه به الیاف و پرز های پتو سربازی و ضخامت آن می باشد . مجموعه تولید کننده زرین خرید پتو سربازی عمده را برای مشتریان بدون محدودیت هموار کرده است تمام خریداران می توانند با دسترسی به اینترنت و مشاهده نمونه پتو های سربازی در سایت اینترنتی نسبت به خرید اقدام نمایند .

پتو سربازی ارزان زرین

پتو سربازی ارزان زرین

تولید کننده و مرکز پخش پتو سربازی ارزان در سطح کشور مجموعه زرین می باشد این مجموعه بزرگ در کشور توانسته است مطابق با نیاز مشتریان به تولید انواع پتو سربازی در ابعاد و اندازه های دلخواه بپردازد .همین توجه ویژه مجموعه زرین نسبت به جلب رضایت و افزایش اعتماد مشتریان سبب شده است که همواره بهترین و با کیفیت ترین نوع پتو در اختیار خریداران قرار گیرد . به دلیل اینکه تمام محصولات مجموعه زرین تضمین شده در اختیار خریداران قرار می گیرد مشتریان با اطمینان و آسودگی خاطر بالایی نسبت به خرید اقدام می نمایند .

تولید پتو سربازی

تولید پتو سربازی

پیشرفت بسیاری از تولید کنندگان ایرانی در سطح کشور سبب شده است که توجه خریداران و اکثر خانواده ها به محصولات ایرانی با کیفیت و قیمت ارزان معطوف گردد .مجموعه های بزرگی همچون زرین که با قدرت تمام در جهت تولید پتو سربازی و انواع مختلف پتو ها پیش می روند و به وسیله پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه ها و تجهیزات میزان تولید روزانه خود را افزایش می دهند تا مشتریانی که قصد دارند در کم ترین زمان ممکن به سفارشات دسترسی یابند بتوانند به هدف دلخواه خود برسند .

ابعاد پتو سربازی

ابعاد پتو سربازی

پتو سربازی از آن قبیل پتو هایی می باشد که تنها در رنگ های خاص شیری شتری سبز یشمی و … تولید می گردد .ابعاد پتو سربازی به صورت استاندارد ۱۵۰*۲۲۵ می باشد و وزن این محصول بین ۱٫۵ تا ۲کیلو گرم متغیر می باشد که هر خریداری بسته به سلیقه خود می تواند پیش از سفارش وزن مورد نظر پتو را تعیین نماید .البته پتو سربازی در حالت استاندارد به گونه ای تولید می گردد که در فصل سرما مقاومت داشته باشد و خاصیت گرما بخشی بالایی داشته باشد .

پتو سربازی عمده

پتو سربازی عمده

تجربه ثابت کرده است که اکثر خریداران پتو سربازی این محصول را به صورت عمده و تعداد بالا خریداری می نمایند و در زمان های معدودی می توان شاهد خرید تنها تعداد اندکی از پتو سربازی بود .مجموعه تولید کننده زرین یک مجموعه معتبر در زمینه تولید و عرضه مستقیم پتو سربازی به صورت عمده می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک خلفلو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147863365
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پتو سربازی

مرکز فروش عمده پتو سربازی در ایران

گروه تولیدی زرین پتو به عنوان مرکز فروش عمده پتو سربازی در ایران با تولید …