آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / قیمت انواع پتو مینک

قیمت انواع پتو مینک

انواع پتو مینک بر اساس درجه کیفی و  مدلی که طراحی می شوند به دسته های مختلفی تقسیم می گردند . از هر یک از پتو های مینک در سازمان ها و ارگان های نظامی و همچنین بیمارستان ها بهره گرفته می شود. قیمت انواع پتو مینک در مجموعه تولیدی زرین بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد .

خرید اینترنتی پتو مینک

خرید اینترنتی پتو مینک

امروزه بسیاری از تولید کنندگان ایرانی در جهت بهبود شرایط خرید اینترنتی اقدامات بسیاری انجام داده اند . این قبیل مجموعه ها همواره در تلاش اند با در اختیار  دادن محصولی با درجه کیفی بالا میزان اعتماد مشتریان را نسبت به خرید اینترنتی افزایش دهند .مجموعه تولیدی زرین با قدرت بسیاری در جهت فروش اینترنتی پتو مینک و سایر انواع پتو ها قدم برداشته است و همواره موقعیت مقرون به صرفه ای را برای خرید عمده و تیراژ بالایی از پتو مینک ایجاد کرده است .

قیمت انواع پتو مینک

قیمت انواع پتو مینک

مجموعه تولید کننده زرین که همواره به صورت لیست شده دقیق و به روز قیمت تمام محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد انتخاب را برای مشتریان آسان تر می نماید چون اطلاع از قیمت موجب می شود که مشتریان متناسب با بودجه ای که برای خرید در نظر گرفته اند تعداد خاصی از انواع پتو را سفارش دهند .قیمت انواع پتو مینک در مجموعه تولیدی زرین همانند سایر مجموعه های فعالیت کننده در کشور دچار نوساناتی می شود که در حد امکان مجموعه زرین تلاش می کند تا میزان تغییرات قیمت اندک باشد .

کارخانه پتو مینک

کارخانه پتو مینک

راه اندازی کارخانه پتو مینک زرین و ادامه فعالیت این مجموعه قدرتمند در زمینه تولید و فروش انواع پتو ها در کشور دسترسی تمام ایرانیان را به انواع پتو های مرغوب و درجه یک آسان تر کرده است .حتی بسیاری از مشتریان خارجی از کشور های مختلف دنیا با استناد به این موضوع که کیفیت پتو های مینک تولید گشته در ایران و در مجموعه های معتبر ایرانی همچون زرین بالاست نسبت به خرید تیراژ بالایی از انواع پتو ها اقدام می نمایند .

پتو سربازی مینک

پتو سربازی مینک

پتو سربازی مینک نوع بسیار پر فروشی ازپتو ها می باشد که اکثر ارگان های نظامی در یک رنگ خاص نسبت به سفارش آن اقدام می نمایند .انتخاب رنگ پتو سربازی مینک بستگی به این موضوع دارد که کدام ارگان نظامی نسبت به تهیه آن اقدام می نماید معمول ترین رنگ هایی که تحت عنوان پتو مینک سفارش داده می شوند رنگ یشمی کرمی و قهوه ای می باشد .تمام انواع پتو های مینک سربازی با کیفیت تضمین شده در مجموعه زرین خدمت خریداران عرضه می شود .

پتوی مینک چیست ؟

پتوی مینک چیست ؟

پتوی مینک ضخیم ترین و مقاوم ترین محصولی می باشد که برای موارد متعددی می توان از آن بهره گرفت .از تجهیزات و ماشین آلات خاصی جهت پرز دهی به الیاف پتو مینک استفاده می شود .معمولا پتو های مینکی که به عنوان رو انداز کاربرد دارند در اکثر خانه ها توسط افراد مختلف استفاده می شوند .طرح های پتو های مینک معمولا ساده می باشد  .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک خلفلو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147863365
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار پتو در تبریز

قیمت پتوی مینک تبریز

یکی از اصلی ترین تولید کنندگان پتو مینک در تبریز مجموعه بزرگ زرین می باشد …