آراد برندینگ
خانه / پتو نمدی / تولیدی پتو نمدی زرین

تولیدی پتو نمدی زرین

تولیدی پتو نمدی زرین با تکیه بر دانش روز دنیا و بهره گیری از الیافی که  از پشم و پنبه خالص تهیه می شوند به تولید پتو نمدی و انواع پتو های مختلف می پردازد .خلاقیت این مجموعه در طراحی انواع پتو ها و رنگ های به کار برده همیشه برای مشتریان رضایت بخش می باشد.

پتو نمدی ارزان

پتو نمدی ارزان

طراحی و تولید پتو نمدی و قیمت گذاری این محصول در مجموعه تولیدی زرین به گونه ای است که هر فردی با هر میزان بودجه و توان مالی قادر به خرید باشند و بتوانند از با کیفیت ترین نوع پتو ها نهایت بهره را ببرند .پتو نمدی ارزان مجموعه زرین نظر مشتریان متعددی را به سوی این مجموعه جلب نموده است .البته تنها قیمت این محصولات در مجموعه زرین رضایت بخش نیست بلکه الیاف و متریال استفاده شده برای تولید پتو نمدی در این مجموعه نیز مرغوب می باشد .

تولیدی پتو نمدی زرین

تولیدی پتو نمدی زرین

مجموعه زرین همواره در زمینه تولید انواع پتو ها خوش درخشیده است .این مجموعه با روش مدرنی که برای تولید پتو در پیش گرفته است توانسته است بهترین پتو موجود در کشور را تولید نماید و خدمت مشتریان عرضه نماید . مشتریان این مجموعه تنها از شهر تبریز نیست و همواره نظر مشتریانی از شهر های دور و نزدیک نسبت به مرغوب ترین و درجه یک ترین پتو نمدی تولیدی زرین جلب شده است .همواره پس از تولید انواع پتو های نمدی ،از جعبه های شکیل و زیبا جهت بسته بندی این پتو ها و عرضه آنها استفاده می شود .

قیمت پتو نمدی

 قیمت پتو نمدی

قیمت پتو نمدی که به صورت خرده از مراکز فروش موجود در بازار خریداری می شود اندکی بالاتر می باشد و می توان عامل اصلی این تفاوت قیمت ها را وجود واسطه هایی میان خرید دانست . البته از زمان های گذشته افراد به این موضوع آگاهی دارند که تعداد بالایی از محصول زمانی که به صورت عمده خریداری می شود همواره قیمتی ارزان تر دارد و با تخفیفات ویژه ای خدمت مشتریان عرضه می گردد .اگر می خواهید از عرضه مستقیم و بدون واسطه پتو نمدی با قیمتی ارزان نهایت بهره را برید مجموعه زرین را جهت خرید برگزینید .

پتو نمدی طرح دار

پتو نمدی طرح دار

پتو نمدی طرح دار به صورت برجسته یا ساده با تنوع رنگی بالا تولید می گردد .این نوع از پتو های نمدی توسط اکثر افراد به عنوان پتویی شخصی و کاربردی خریداری می شود و می توان طرح و رنگ آن را متناسب با دکوراسیون منزل انتخاب نمود .پتو نمدی طرح دار تولید برند زرین صد در صد تضمین شده در اختیار خریداران قرار می گیرد .

پتو نمدی صادراتی

پتو نمدی صادراتی

از زمانی که مشتریانی خارجی از کشور های مختلف دنیا توانسته اند از مجموعه های بزرگ تولید کننده پتو همچون تولیدی پتو نمدی زرین ساپ انواع پتو ها را خریداری نمایند صنعت تولید پتو در کشور گسترش یافته است .پتو نمدی صادراتی امروزه به کشور های مختلف دنیا به صورت عمده عرضه می گردد و حجم صادراتی این محصول بسیار بالاست  و این نشان دهنده میزان رضایت خاطر بالای مشتریان خارجی از این محصول ویژه می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک خلفلو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147863365
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی پتو مینک زرین

عرضه اینترنتی انواع پتو نمدی در تهران

عرضه اینترنتی انواع پتو این روزها در سراسر ایران انجام می شود و مشتریان هر …