آراد برندینگ
خانه / پتو مینک / تولیدی پتو مینک

تولیدی پتو مینک

تولیدی پتو مینک زرین تمام تجهیزات لازم جهت تولید انواع پتو ها را کاملا استاندارد و مطابق با دانش روز دنیا طرح ریزی کرده است .کارخانجات این مجموعه از لحاظ امکانات و نیروی کار کاملا مجهز می باشد و همکاران ما در بخش تولید همواره در جهت تولید محصول با کیفیت تر تلاش می کنند.

خرید پتو مینک

خرید پتو مینک

خرید پتو مینک توسط دو گروه از افراد انجام می پذیرد .یکی از خریداران که مصرف کنندگان مستقیم پتو مینک هستند معمولا تعداد مشخص و اندکی از پتو مینک را به صورت خرده خریداری می نمایند اما توجه داشته باشید که برخی از خریداران وجود دارند که نسبت به خرید عمده پتو مینک اقدام می نمایند این گونه افراد خود صاحب کسب و کار مستقلی در بازار و یا در فضای مجازی هستند که می خواهند با خرید عمده و مستقیم پتو مینک از مجموعه های تولیدی همچون زرین در کسب و کار خود به سود بالایی دسترسی یابند .

تولیدی پتو مینک

تولیدی پتو مینک

شیوه کار تولیدی پتو مینک زرین مطابق با دانش روز دنیا می باشد همواره انواع پتو هایی که در این مجموعه تولید می گردند طرح هایی کاملا مطابق با مد روز دنیا را با خود به همراه دارند و همواره طیف های رنگی متناسب با سلیقه تمام خریداران در این مجموعه تولیدی بزرگ جهت تولید پتو مینک مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع مشتریانی که نسبت به خرید پتو مینک عمده با طیف های رنگی گسترده از تولیدی زرین پرداخته اند این اطمینان را دارند که می توانند محصولاتی مطابق با سلیقه تمام مصرف کنندگان خریداری نموده وعرضه نمایند .

قیمت پتو مینک

قیمت پتو مینک

توجه به قیمت و کیفیت یک محصول از جمله موضوعات مهمی می باشد که همان ابتدای فرایند خرید مورد توجه قرار می گیرد و امکان تصمیم گیری را برای خریداران آسان می نماید .مجموعه تولید کننده زرین امکان اطلاع از قیمت پتو مینک تولیدی خود را به شیوه اینترنتی و به صورت مستقیم از مدیر فروش مجموعه فراهم کرده است که ضمن اطلاع از قیمت تمام مشتریان می توانند سوالاتی در مورد جزئیات الیاف و مواد اولیه پتو مینک جویا باشند و با آگاهی بیشتر نسبت به خرید با کیفیت ترین پتو مینک از مجموعه زرین اقدام نمایند .

پتو نمدی مینک

پتو نمدی مینک

پتو نمدی مینک نسبت به پتو مینک ساده ای که تولید می گردد کیفیت بالاتری دارد و از مقاومت قابل ملاحظه ای برخوردار است .پتو نمدی مینک عمدتا پرزدار می باشد و در برابر سرما خاصیت گرما بخشی بالایی دارد و می تواند به عنوان یک پتو کاربردی و مناسب مورد استفاده قرار گیرد .جهت خرید پتو نمدی مینک از مجموعه زرین می توانید با ما در تماس باشید .

پتو مینک چیست ؟

پتو مینک چیست ؟

الیاف طبیعی پشمی که جهت تولید پتو مینک مورد استفاده قرار می گیرد کیفیت این محصول را چندین برابر افزایش داده است .معمولا پتو های مینک ضخیم به عنوان روتختی نیز مورد استفاده قرار می گیرند که ضمن خرید این محصول باید به طرح و رنگی متناسب با دکوراسیون اتاق توجه نشان داد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیامک خلفلو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147863365
شماره تلفن ثابت:04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پتو مسافرتی

مرکز تولید کننده پتو مینک زرین

ورود شما کاربر گرامی را به مرکز تولید کننده پتو مینک با نام تجاری زرین …